KONYA
EMİRGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BEYAZ BAYRAK PROJESİ
Bakanlıgımızabağlı resmi/özel örğün ve yaygın eğitim kurumlarının temizlik ve hijyen konusunda teşvik edilmesi,okul sağlığının daha iyi düzeye çıkarılması,yaşam kalitesinii yükseltilmesi ve yeterli eğitim almış sağlıklı nesiller yetiştirilmesi,ayrıca öğrencilerin sağlıklı beslenme ve hareketli yaşam konularında teşvik edilmesi ve bu konuda yapılan iyi uygulamaların desteklenmesi amacı ile başlatılan BEYAZ BAYRAK PROJESİ kapsamında İlçemiz tüm kurumlarıbeyaz bayrak almaya hak kazanmıştır.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Fatih ÖZÇELİK Emeği geçen değerli Müdürlerimizi tebrik etti.![BEYAZ BAYRAK PROJESİ](/meb_iys_dosyalar/2018_02/07161805_FB_IMG_1518009361857_1518009479627.jpg)