KONYA
EMİRGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EMRULGAZİ ORTAOKULU KURUCUSU OLDUĞU ''WITH AUGMENTED REALITY SCHOOL MAGAZINE'' ADLI ETWINNING PROJESİ KAPSAMINDA PROJE ORTAĞI OKULLARIN DA TANITILDIĞI BİR DERGİ YAYIMLADI
İlçemiz Emrulgazi Ortaokulu kurucusu olduğu, yurtiçi ve yurtdışı ortaklı ''WITH AUGMENTED REALITY SCHOOL MAGAZINE'' adlı eTwinning projesi kapsamında bir dergi yayımladı. Dergide bulunan QR Kodların cep telefonu ve tablet kamerasıyla taranması suretiyle video içeriklerine ulaşarak proje kapsamındaki okullar hakkında bilgi sahibi olabilmek mümkün. Başta Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Onur YÜCESOY olmak üzere Derginin hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz.![EMRULGAZİ ORTAOKULU KURUCUSU OLDUĞU ''WITH AUGMENTED REALITY SCHOOL MAGAZINE'' ADLI ETWINNING PROJESİ KAPSAMINDA PROJE ORTAĞI OKULLARIN DA TANITILDIĞI BİR DERGİ YAYIMLADI](/meb_iys_dosyalar/2019_05/10152758_IMG_20190510_152103.jpg)