KONYA
EMİRGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ereğli Muharip Gaziler Derneğinden Milli Eğitim Müdürlüğümüze Ziyaret
![Ereğli Muharip Gaziler Derneğinden Milli Eğitim Müdürlüğümüze Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_28101509_12802773_10204159024896097_8465565109252832074_n.jpg)
Ereğli Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Emin ESENYURT ve çok değerli gazilerimiz 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü programı sebebi ile ilçemiz Emirgazi´de İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nizamettin TEZCAN´ı makamında ziyaret ettiler. Böyle anlamlı bir günde bizleri kırmayıp ilçemize teşrif ettikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz.