KONYA
EMİRGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile değerlendirme toplantısı Mevlana Öğretmenevi toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Vekili Dündar Polatcan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf İpek, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Songül ve ilçe milli eğitim müdürleri katıldı. İl Milli Eğitim Müdür Vekili Dündar Polatcan’ın açılış konuşmasını yaptığı toplantıda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yusuf İpek ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Songül ise gündem maddeleri ile ilgili birer sunum yaptılar. Toplantıda aşağıdaki gündem maddeleri ele alındı: e-Kurul ve Zümre Modülü Hakkında Bilgilendirme Okul Servis Araçları Yönetmeliği Hakkında Bilgilendirme Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliklerinde Yapılan Değişiklikler Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne Bağlı Okullar İçin Mesleki Uygulamalar ve Kalite Takip Sistemi![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2017_12/13150743_01164522_BAYLIK.jpg)