KONYA
EMİRGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa KURT´un Aşure Günü Mesajı
Aşure Günü´nde sevdiklerimize, ev halkına, komşulara ikramda bulunmak ehemmiyetlidir. Aşure Gününüzü kutlar, Rızık ve bereketin arttığı, sevdikleriniz ile mutlu ve hayırlı günler dilerim. Yüce Allah bu mübarek günün hatrına bizleri birlik ve beraberlikten ayırmasın. Vatanımızı ve bizleri her türlü musibetten korusun.![İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mustafa KURT´un Aşure Günü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_13120204_instasquare_20161013115855579.jpg)