KONYA
EMİRGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KURT´un Başsağlığı Mesajı
"Şemdinli´deki Durak Karakolu´na teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda Şehit olanlara Allahtan rahmet, acılı ailelerine Rabbimden metanet, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum. Birliğimize, beraberliğimize ve dirliğimize kastedenlere lanet olsun! " Mustafa KURT Emirgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KURT´un Başsağlığı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_09182925_instasquare_2016109182214792.jpg)