KONYA
EMİRGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KURT´un Kurban Bayramı Kutlama Mesajı
Kurban Bayramı´nın ulusumuza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini dilerim. Bayramınız mübarek olsun.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mustafa KURT´un Kurban Bayramı Kutlama Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_08205242_instasquare_2016108205020808.jpg)
Kurban Bayramı´nın, ayrıştırılmak istenen toplumumuzun birliğinin, bütünlüğünün sağlanmasına, kardeşliğimizin pekiştirilmesine ve barışa vesile olmasını diliyor, Kurban Bayramı´nı esenlik, huzur ve mutluluk dileklerimle kutluyor, sevgiler, saygılar sunuyorum.Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni ederim.