KONYA
EMİRGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN.MESUT KOCABAŞ´IN BAYRAM MESAJI
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle…![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN.MESUT KOCABAŞ´IN BAYRAM MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2018_06/13084520_MESUJT_HOCA.jpg)