KONYA
EMİRGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN.MESUT KOCABAŞ´IN KURBAN BAYRAM MESAJI
Müslüman bir toplum olarak yaşayan Türk milleti için bayramlar büyük önem arz etmektedir. Bayramlar hem insanların birbirlerine karşı olan sevgilerini arttırır hem de bu sayede Müslümanlar bir araya gelerek birbirlerini hatırlarlar.Bir araya geldiğimiz bayramlarımızdan olan mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım. Mesut KOCABAŞ İlçe Milli Eğitim Müdürü![İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN.MESUT KOCABAŞ´IN KURBAN BAYRAM MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2018_06/13084520_MESUJT_HOCA.jpg)