KONYA
EMİRGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLÇEMİZ KÜLTÜR MERKEZİNDE SINAV KAYGISI VE MOTİVASYON KONULU SEMİNER YAPILDI
![İLÇEMİZ KÜLTÜR MERKEZİNDE SINAV KAYGISI VE MOTİVASYON KONULU SEMİNER YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_01112347_20160422_103010.jpg)
Psikolog Başak ÖZENÇ tarafından ilçemiz 8.sınıf öğrencilerine yönelik sınav öncesinde, sınav kaygısı ve motivasyon konulu seminer verildi. Seminer , İlçemiz 8.sınıf öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşti. Psikolog Başak ÖZENÇ’ in konuşması öğrenciler tarafından ilgiyle dinlendi ve bu tür organizasyonların devam etmesi temennisiyle program sona erdi.