KONYA
EMİRGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEŞEKKÜR VE BAŞARI MESAJI
2017/2018 Eğitim,Öğretim Yılı Birinci Dönem İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyemizde Şube Müdürü olarak görev yapan Sn.Turgut DEMİRAY 2017/2018 Eğitim Öğretim Yılı İkinci döneminde daha önceki ğörev yeri olan Şehit Serkan Çölkesen ÇPAL´deki Müdür Yardımcılıgı görevine geri dönmüştür.yapmış olduğu hizmetler ve verdiği emeklerinden dolayı değerli Müdürümüz Sn.Turgut DEMİRAY´a Teşekkür eder yeni ğörevinde başarılar dileriz.![TEŞEKKÜR VE BAŞARI MESAJI](/www/images/mansetresim.png)