KONYA
EMİRGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEŞEKKÜR VE BAŞARI MESAJI
2017/2018 Eğitim,Öğretim Yılı Başlamasından bu yana Emirgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Sn.Fatih ÖZÇELİK yürütmüş oldugu görevinden ayrılmış olup daha önceki ğörev yeri olan Şehit Serkan Çölkesen ÇPAL´deki Müdürlük görevine geri dönmüştür.yapmış olduğu hizmetler ve verdiği emeklerinden dolayı değerli Müdürümüz Sn.Fatih ÖZÇELİK´e Teşekkür eder yeni ğörevinde başarılar dileriz.![TEŞEKKÜR VE BAŞARI MESAJI](/www/images/mansetresim.png)